Caffé Riccardi s.r.o. je obchodná spoločnosť, ktorá vznikla v Bratislave s cieľom ponúknuť na slovenský trh originálnu taliansku kávu. Vyrábame ju v Taliansku  v našej výrobe,ktorá je uznávaná vo svete kávy pre svoju mimoriadne vysokú kvalitu výrobného procesu. Tento je kontrolovaný vo všetkých svojich fázach potrebných pre zrod dobrej kávy – počnúc pražením surových kávových zŕn až po balenie kávy v kontrolovanej atmosfére. Naším cieľom je prinášať Vám vždy čerstvé a cenovo dostupné produkty, ktoré sú dodávané podľa Vašich aktuálnych požiadaviek. Čerstvá káva pre vás, priamo od výrobcu!

Čím sa odlišujeme od ostatných?

Určite absolútnou istotou získania 100% originálneho a typického talianskeho produktu najvyššej kvality – všetky fázy výroby, od produkcie až po predaj, sú riadené exkluzívne talianskym personálom, ktorý má rozsiahle skúsenosti vo svete produkcie kávy. Okrem toho – ale to už posúdite Vy sami – pre nás ponúknuť pravú talianskú kávu znamená tiež ponúknuť s ňou unikátne a inovatívne služby na slovenskom trhu prispôsobené potrebám každého jedného klienta. Teraz ich máte možnosť spoznať a zažiť, kontaktujte nás!

Čo je naším poslaním?

Existuje mnoho spôsobov, ako kúpiť taliansku kávu. My však chceme našim klientom predstaviť a nechať zažiť ideu kupovania kávy spojenú so servisom tak, ako je to typické v Taliansku. Tieto služby možno využiť iba u nás.

Prečo nakupovať práve u nás?

Pretože Vám ponúkame len čerstvé produkty vysokej kvality navyše aj spĺňajúce kritérium praktickosti. Čo sa týka týchto vlastností, neakceptujeme žiadne kompromisy. Našou špecialitou je ponúknuť monoporciovaný a eco-friendlyprodukt, obľúbený a uznávaný pre schopnosť zachovať si po celú dobu vôňu a chuť typickej talianskej kávy. A to vďaka tomu, že je vyrábaný a balený v ochrannej atmosfére úzko špecializovanou talianskou firmou. Aj z pohľadu estetickosti a imidžu je pitie našej kávy úplne rozdielnym zážitkom. No na to prídete Vy sami.. Keďže je naším cieľom garancia vysokého štandardu produktov, ich limitovaná kvantita a dostupnosť je v súlade s filozofiou výrobcu. V neposlednom rade, dôkazom toho, že ide o originálny produkt a čistú kvalitu made in Italy, je fakt, že sme priekopníkmi nových tendencií chutí vo svete kávy. To pre Vás znamená, že Vám vieme ponúknuť najnovšie arómy a chute dostupné na trhu.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!